LOGIN
HESLO
<<<

KONFERENČNÍ PROSTORY

VSTUPNÍ SÁL
Vstupní sál slouží k registraci účastníků, k reprezentacím firem zabývajících se vybavením laboratoří, výrobou vědeckých pomůcek a přístrojů a také se zde podává občerstvení pro účastníky.
Již při vstupu do tohoto sálu prosklenými dveřmi na vás dýchne kouzlo časů minulých. Tento pocit podmiňuje přístup z historického schodiště, které bylo v minulosti přestavěno rodem Buquoyů na zimní zahradu. Dnes je schodiště hojně využíváno jako „rozhledna“ a relaxační místo pro uvolnění mezi nabytým programem konferencí.  
 Vstupn___s__l.jpg P1000699.jpg
DIVADELNÍ SÁL
Divadelní sál s hledištěm, jevištěm a malým balkonem si zachovává svou původní podobu z dob, kdy sloužil jako divadlo. Vzhledem ke  své velikosti (pojme až 100 posluchačů) se využívá jako hlavní konferenční sál. Tento sál je ozvučen a vybaven velkým projekčním plátnem, dataprojektorem, počítačem, velkou tabulí a flipchartem, který může posloužit jako pomůcka k výkladu.
Divadeln___s__l.jpg Divadeln___s__l_100_____dl__.jpg 
MODRÝ SALONEK
Modrý salonek byl vybudován na přání člena z rodu Buquoyů po návratu z napoleonského tažení. Měl vypadat jako válečný stan, proto je půdorys oválný a zdi potaženy modře pruhovanou látkou u stropu sepnutou do kupolovitého tvaru připomínající  stanovou střechu. Jeho průměr je 10 metrů a zasahuje do dvou pater zámku.  Modrý salonek s výhledem do zámecké zahrady má spíše reprezentační charakter a je využíván k pořádání rautů, banketů a slavnostních uvítacích večeří.
 Ve__e__e_Modr___salonek.jpg Ve__e__e_Modr___salonek_II.jpg
ZRCADLOVÝ SÁL
Zrcadlový sál slouží jako menší přednáškový sál. Kapacita sálu dovoluje účast nejméně 65 posluchačů. Tato místnost určená pro konferenční účely je podobně jako divadelní sál vybavena přenosným projekčním plátnem, přenosným dataprojektorem, flipchartem a tabulí. Využity mohou být i stojany pro postery. K pohodovému průběhu konferencí přispěje i úchvatný výhled do zámeckého parku. Dominantou zrcadlového sálu jsou bezpochyby nově zrekonstruovaná kachlová kamna.

Zrcadlovy__sal_4.jpg Zrcadlovy_sal.jpg

LOVECKÝ SALONEK
Lovecký salonek byl v nedávné době přestavěn na zámecký bar, využívaný rovněž k pořádání konferencí. Je zde možné večerní posezení pro účastníky a večer se trochu odreagovat, zahrát si kulečník  nebo surfovat na internetu atd.
 

bar.jpg bar_3.jpg